Alüminyum Kutu Kola Hurda Fiyatı

Alüminyum kutu kola hurda fiyatı yaklaşık olarak 5 TL civarında seyreder. Hurda fiyatları çok hızlı değişmesi nedeni ile en güncel fiyatlar için hurdacı telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçmeniz daha doğru olur. Günümüzde kola, meyve suyu, gazoz ve diğer sıvı içecekler cam, metal kutu ve karton kutuların içerisinde saklanmaktadır. Marketlerde bu ambalaj türleri ile satışa sunulur.

Metal kutu ile satışa sunulan içeceklerin metal kutuları hurda olarak biriktirilebilir. Hurdacılar kola kutusu hurda fiyatı ile bu hurdaları alabilir. Hurdacılık ve geri dönüşüm ile hiç alakanız olmasa dahi bu meşrubat kutusu hurdalarını satarak gelir elde edilebilir. 

Alüminyum Kutu Kola Hurda Fiyatı Nelerden Etkilenir

Alüminyum kutular öncelikle ezilerek stoklanmalı ve hurdaya satılmalıdır. İçerisinde boş hacim oranı çok olan kutular ezülmeden ve düzlenmeden satışa sunulursa kaplandıkları alan oldukça fazla olur. Fiyatlandırma için bir diğer etki ise alüminyum kutu hurdaların temiz olması gerekmektedir. İçerisinde hurda olmayan diğer yabancı maddeler bulunursa hurda değerini kaybeder.Düzce hurdacı bölgesinde kutu alüminyum geri dönüşüm hizmeti verilmektedir. 

Günümüzde bira şişeleri de metal kutular ile üretilmektedir. Bira kutusu alüminyum hurdası da diğer kola vemeşrubat kutu hurdaları gibi değerlendirilebilir. Hurdacılar bira kutusu hurdaların alımlarını da yapmaktadır. Satış yapmak istediğiniz zaman alüminyum kutu kola hurdası alan hurdacı hizmetinizdedir. 

İstanbul ve diğer tüm çevre illeri olmak üzere Türkiye genelinde hurda alımları yapılmaktadır. Hurda fiyatlarında en iyi alüminyum kutu kola hurda fiyatı teklif edilmektedir. Satış işlemleri oldukça kısa sürelerde yapılır.

Alüminyum Kutuların Ateş İle Temasından Kaçınılması

Alüminyum içecek kutuları ince bir metal tabakaya sahiptir. Bu nedenle ateş ile temas ettikleri taktirde neredeyse bir kağıt gibi erimeye yatkındır. Ateş ile temas eden kutu hurdaları temas etmeyenlere oranla daha değersizdir. Bu durumu göz önünde bulundurarak lütfen hurdaların ateş ile temasının önüne geçelim.

Yanmış durumda olan kutu kola hurda fiyatı daha aşağılara düşer. Ateş ile temas ettirmeden ezmek ve paketlemek fazlasıyla yeterli olur. Hurdacı sizlere güncel fiyatı teklif ederek kutu hurdaları alır. Vişne kutusu hurdası, şeftali kutusu hurdası, karışık meyve suyu kutuları metal hurdalar oldukları sürece alınmaktadır. 

Alüminyum İçecek Kutu Hurdaları Marka Örnekleri

  • Coca-Cola
  • Cappy
  • Fanta
  • Lipton
  • Sprite
  • RedBull

Tüm bu markaların metal olan içecek kutularının geri dönüşümleri yapılabilir. Hurdacı tarafından bakıldığı zaman metal olması yeterlidir. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.