Isparta Hurdacı Merkezi Geri Dönüşüm

Isparta hurdacı hurdacılık sektöründe yıllardır kurumsal olarak üstün kalitede hizmetlerimizi sunuyoruz. Sizler de hurda değeri eşyalarınız için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.Hurdacı merkezi geri dönüşüm sektöründe hizmet vermektedir. Alımı yapılan bazı hurdalar:

  • Bakır hurdası
  • Kurşun hurdası
  • Nikel Hurdası

Isparta hurdacı firması olarak sektörde uzun yıllardır tecrübemiz ile lider olmayı başarıyoruz. Sarı hurda, bronz hurda, çinko hurda, bakır kablo, kurşun hurda, ahşap, varil, akü, paslanmaz hurda, alüminyum hurda, nikel hurda, kalay hurda, plastik hurda, kağıt hurda gibi ürünler alıyoruz. Aynı zamanda fabrika, otel ve alışveriş merkezi gibi yerlerde inşaat malzemelerini sökmekteyiz. Daha temiz bir doğa ve sizlerin kazançlı çıkması için hizmetlerimizi 7/24 sunuyoruz.

Isparta’da bulunan hurdacı firmamız kurulduğu yılda sunduğu eşsiz hizmetleri ile hızla büyüdü. Teknolojik ekipmanlarımız ve profesyonel kadromuz ile sizlere en etkili çözümler sunuyoruz. Sektörde attığı sağlam adımlar ile adını en kısa sürede Isparta’ya duyurmayı başarmıştır. Sizler de hurdalarınızı satmak için güvenilir bir firma arıyorsanız doğru yerde olduğunuzu bilmenizi isteriz.

7/24 Isparta Hurdacılık

Isparta hurda alımı hizmetlerimiz arasında sizlere; hurda kablo, hurda piston, hurda akü, hurda teneke, hurda buzdolabı, hurda alüminyum jant, hurda tesisat, hurda kağıt, hurda profil, hurda pet şişe, hurda sarı, hurda radyatör, hurda klima, hurda tabela, hurda bakır, hurda beyaz eşya ve hurda plastik gibi daha pek çok ürün alıyoruz. Firmamız geri dönüşüme katkı sağlayarak hem doğayı temiz tutmayı hem de ülke ekonomisine katkı sağlamayı hedefliyor. Bu doğrultuda sizler de firmamızın hizmetlerinden faydalanarak destek olabilirsiniz.

Sizlerin kullanmadığı ve kullanmaya ihtiyacı olmadığı ürünleri alarak geri dönüşüme katkı sağlıyoruz. Raf ömrü biten ürünleri sizlerden alarak hurdaları geri dönüşüme kazandırıyoruz. Sizler de hurda alım ve satım hizmetlerimiz için bizleri arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Isparta Hurdacı Hangi Hurdaları Alıyor?

Firmamız hurda değerine sahip tüm hurdaları sizlerden yüksek fiyatta satın alıyor. Hurdalarınıza değeri’nin de üzerinde fiyat teklifi sunuyoruz. Demir, bakır, alüminyum, sarı, krom, kablo, plastik, yıkım-söküm, Pimapen ve kağıt gibi hurdalar alıyoruz. Sizler de Isparta hurdacı firması ile hizmet alarak güvenilir, kaliteli ve yüksek kazançlı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Isparta’nın tüm ilçelerine 7/24 hizmet imkanı sunuyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.